02. СВІЙ СЕРЕД ХМАР

Про проект

ОПИС
ОПИС
ХАРАКТЕРИСТИКИ

Житловий комплекс “Skyfall” – це будинок для людей, які бажають бути поруч з містом, але якомога далі від міської метушні. Тут кожний відчує повний спокій та гармонію.

Насолода від безхмарного життя! Коли усе продумано до найменших деталей!

Паркова зона, підземний паркінг, площі під комерційні приміщення та закритий дитячий майданчик. Додайте до цього яскраві заходи сонця, які Ви зустрінете у ваших панорамних вікнах, під келих ігристого.

Ось справжня формула Вашої особливої незалежності!

 

ОБРАТИ КВАРТИРУ

 

Адреса
М. ЛЬВІВ, ВУЛ. ЩИРЕЦЬКА, 55

Район
Залізничний

Готовність
Будуємо

Початок будівництва
2021

Введення в експлуатацію
2023

03. ЧОМУ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ SKYFALL?
Наші переваги
КОМФОРТ ВАШОЇ СІМЇ
КОМФОРТ ВАШОЇ СІМЇ
Розвинена інфраструктура та велика паркова зона - поєднання важливих переваг Skyfall. Район де є все необхідне, але не чутно вічного галасу та клопотів міста.
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ
Ніякого запаху бензину під вашими вікнами. Усі авто мешканців у надійній безпеці. Паркінг обладнаний електрозарядними станціями та системою вентиляції.
ЗАКРИТИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК
ЗАКРИТИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК
Затишний дитячий майданчик, який повністю закритий від машин. Сучасні ігрові комплекси не дадуть сумувати маленьким мешканцям, а їх батькам - зайвий раз відволікатися від своїх справ.
ПРОДУМАНА ЛОКАЦІЯ
ПРОДУМАНА ЛОКАЦІЯ
Будинок знаходиться поруч з аеропортом ім. Данила Галицького. Локація прорахована та вибрана у тихій зоні акустичних шумів авіаційних суден. Тому крилаті не потривожать Ваш сон, а будуть, лише, яскравим доповненням вашого виду з вікна!
Комерційні приміщення
Комерційні приміщення
Чудова можливість розпочати свій малий чи розширити власний великий бізнес. Комерційні приміщення різної площі під широкий спектр задач.
Оптимальне планування
Оптимальне планування
Той момент коли "стіни не тиснуть". Ви себе вільно почуватимете у будь-якій квартирі нашого ЖК, завдяки детально прорахованого плану вашої майбутньої домівки.
АВТОРСЬКИЙ ПРОЄКТ
АВТОРСЬКИЙ ПРОЄКТ
Skyfall спроєктовано за ексклюзивним авторским дизайном. Будинок гармонійно доповнює місцеву інфраструктуру, але, одночасно, виділяється серед інших новобудов.
04. УСЕ НЕОБХІДНЕ ПОРУЧ
Інфраструктура
Фільтр
  • Всі
  • Кафе, ресторани
  • АЗС
  • Банки
  • Лікарні
  • Сквери
  • Супермаркети
  • Кінотеатри
  • Школи
  • Садки
06. Яскраві моменти з життя SKYFALL
Фотогалерея

SKYFALL – свій серед хмар!

ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
Є питання?
Напишіть нам!

Наша команда якнайшвидше звʼяжеться з Вами із відповіддю.